Walne zgromadzenie 2012.05

 

Katowice, 4.04.2012

Członkowie Śląskiego Cechu Optyków

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Podobnie jak co roku pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zgromadzeniu Cechu, które odbędzie się w dniu 19.05.2012 w Ośrodku LEŚNIK w Ustroniu Jaszowcu .

Walne Zgromadzenie połączone będzie ze szkoleniem, do udziału w którym zaprosiliśmy firmy JZO oraz Johnson & Johnson. JZO, największy krajowy producent soczewek okularowych stale poszerza swoją ofertę najwyższej jakości produktów oraz uszlachetnień. Tematem szkolenia będą nowości w ofercie JZO Sp. z O.O. – m.in. powłoka OptiFog.

W wyniku zawartego porozumienia JZO Sp. z o.o. jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Cechu.

Wobec niepokojących zmian na rynku soczewek kontaktowych – wzrastającej konkurencji ze strony internetu i agresywnej walki cenowej ze strony sieci optycznych zaprosiliśmy do udziału w spotkaniu przedstawicieli firmy Johnson & Johnson, prosząc o prognozę rozwoju rynku soczewek kontaktowych. Prezentacja obejmie zagadnienia, z którymi indywidualny optyk spotyka się podczas sprzedaży soczewek kontaktowych, oraz sposoby, dzięki którym również w dobie Internetu możliwe jest kreowanie wzrostu sprzedaży markowych soczewek kontaktowych.

Spotkaniu, w godz. 9.00 -18.30 towarzyszyć będzie ekspozycja urządzeń oferowanych przez JZO Optyk Serwis, oraz kolekcji opraw i okularów przeciwsłonecznych firm: Tegra, Veni Vidi Vici, EyeQ Eyewear. W ekspozycji uczestniczyć będzie również firma Ophtalmica Nowakowski – dostawca pomocy wzrokowych dla osób słabowidzących.

Atrakcją wieczoru, oprócz regionalnej kolacji przy ognisku (z towarzyszeniem góralskiego gawędziarza) będzie po raz kolejny wizyta w kasynie przeniesionym wprost z Las Vegas, gdzie będziemy mogli oddać się hazardowi w wersji light, nie tylko zgłębiając tajniki gry w ruletkę, Black Jacka i Teksas Hold’em, ale uczestnicząc w konkursie walczyć o miano najlepszego hazardzisty w naszym Cechu. Emocji z pewnością nie zabraknie. Na zwycięzcę konkursu czeka okolicznościowy puchar – życzymy szczęścia w grze!

Stroje wieczorowe nie są obowiązkowe, ale mile widziane …

Program spotkania przedstawia się następująco :

Sobota, 19.05.2012

9.30 Walne Zgromadzenie Cechu – I termin

10.00 Walne Zgromadzenie Cechu – II termin ( w przypadku braku quorum o godz. 9.30 )

12.30 – 15.00 Zwiedzanie ekspozycji

13.30 Obiad

15.00 Nowości w ofercie JZO Sp. z O.O. – Adam Stryj JZO Sp. z O.O.

16.30 Markowe soczewki kontaktowe szansą na rozwój biznesu w indywidualnym

salonie optycznym – Marcin Wójcik J&J Poland Sp. z O.O.

17.30 -18.30 Zwiedzanie ekspozycji

19.00 Kolacja regionalna przy ognisku

20.30 Casino Las Vegas ……

Niedziela, 20.05.2012

Śniadanie, spacer i wyjazd uczestników spotkania (pokoje zwalniamy do godz. 10.00)

W związku z koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu ( 33 7810658) i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 30.04.2012. Udział w Walnym Zebraniu Cechu jest bezpłatny.

Ośrodek LEŚNIK w Jaszowcu oferuje przytulne pokoje, dobrą kuchnię oraz niespotykaną oprawę – wystawę trofeów myśliwskich, oraz ekspozycję edukacji ekologicznej. Osobom przyjeżdżającym w piątek polecamy wieczorną wycieczkę na Równicę i niezapomnianą wizytę w sławnym na całą Polskę Czarcim Kopycie lub nowo otwartym Dworze Skibówki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że możliwość rozmowy o wszelkich nurtujących Państwa sprawach, podejmowanie decyzji o przyszłych działaniach Cechu oraz zbliżający się koniec kadencji organów statutowych KRIO i Zjazd Delegatów KRIO, nader aktualna tematyka wykładów, wystawa towarzysząca szkoleniu, jak również wieczorne atrakcje zachęcą Państwa do przyjazdu w Beskidy i wzięcia udziału nie tylko w Walnym Zgromadzeniu Cechu, ale pełnym programie spotkania.

Polecamy również niedzielny spacer na Równicy, a dla chętnych odwiedziny w jednym z największych w okolicy parków linowych ………

Równocześnie w imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków Katowicach pragnę złożyć Państwu, Państwa Rodzinom oraz Pracownikom Państwa zakładów wraz z Rodzinami

Serdeczne życzenia radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Z poważaniem

Aleksander Filak

Prezes Śląskiego Cechu Optyków

JZO Sp. z o.o. – producent soczewek okularowych jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Śląskiego Cechu Optyków