Walne zgromadzenie 2011.04 Kroczyce

Członkowie Śląskiego Cechu Optyków, Szanowne Koleżanki i Koledzy

Podobnie jak co roku pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zebraniu Cechu, które odbędzie się w dniu 16.04.2011 r. w Hotelu Jura w Kroczycach k. Zawiercia.

Walne zebranie połączone będzie ze szkoleniem, do udziału w którym zaprosiliśmy firmy JZO oraz CIBA Vision. JZO, która stale rozszerza asortyment swoich produktów, oferując nam coraz nowocześniejsze konstrukcje soczewek i uszlachetnienia, zaprasza Państwa do udziału w seminarium poświęconym soczewkom progresywnym Anateo MIO oraz nowym powłokom antyrefleksyjnym Ideal Max. W wyniku zawartego porozumienia JZO Sp. z o.o. jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zebraniu Cechu www.jzo.com.pl

Wszyscy dostrzegamy niepokojące zmiany zachodzące na rynku soczewek kontaktowych i wzrastającą konkurencję ze strony sprzedaży internetowej. Poprosiliśmy przedstawicieli firmy CIBA Vision o przedstawienie analiz i prognoz rynkowych, jak również ich wizji docelowego współistnienia rynku tradycyjnego i internetowego. Dodatkowo zapraszamy Państwa na warsztat doboru progresywnych soczewek kontaktowych AIR OPTIX  MULTIFOCAL.

Spotkaniu, od godz. 9.00 do 18.00  towarzyszyć będzie ekspozycja urządzeń oferowanych przez firmę JZO, kolekcji opraw i okularów przeciwsłonecznych firmy Anne Marii Group (AM, Solano, Mezzo, jak również kolekcje grupy Menrad i Charmant).

Hotel Jura w Kroczycach zasłużenie cieszy się doskonałą opinią, a i my mogliśmy poznać jego gościnność i wspaniałą kuchnię podczas szkolenia w 2009r.  Atrakcją wieczoru, podczas tegorocznego spotkania, oprócz występów zespołu instrumentalno- muzycznego oraz folklorystyczno-tanecznego będzie wizyta w kasynie przeniesionym wprost z Las Vegas, gdzie wszyscy będziemy mogli oddać się hazardowi w wersji light, zgłębiając tajniki gry w ruletkę, Black Jacka i Teksas Hold’em… Stroje wieczorowe nie są obowiązkowe, ale mile widziane… Życzymy szczęścia w grze…

Program spotkania przedstawia się następująco :

Sobota, 16.04.2011 r.

  • 9.00    Walne zebranie – I termin
  • 9.30    Walne zebranie – II termin ( w przypadku braku quorum o godz. 9.00 )
  • 11.30    JZO: Soczewka progresywna Anateo MIO. IDEAL MAX – nowa powłoka antyrefleksyjna w ofercie JZO
  • 13.00  15.00   Zwiedzanie ekspozycji
  • 13.30    Obiad
  • 15.30    CIBA Vision: Portret klienta salonu optycznego 2011. Warsztaty doboru soczewek kontaktowych AIROPTIX AQUA MULTIFOCAL
  • 17.00 -18.00   Zwiedzanie ekspozycji
  • 19.00    Uroczysta kolacja i wizyta w  Casino Las Vegas

Niedziela, 17.04.2011 r.

  • Śniadanie, spacer i wyjazd uczestników spotkania (pokoje zwalniamy do godz. 10.00)

Osoby chętne mogą skorzystać z przedpołudniowego przejazdu bryczkami po jurajskich okolicach i obiadu w hotelowej restauracji.

W związku z koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu (33 7810658) i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 5.04.2011.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że możliwość rozmowy o wszelkich nurtujących Państwa sprawach i podjęcie decyzji o przyszłych działaniach Cechu, ale również bardzo ciekawa i aktualna tematyka szkolenia oraz wystawa towarzysząca szkoleniu, jak również wieczorne atrakcje zachęcą Państwa do przyjazdu na Jurę i wzięcia udziału nie tylko w Walnym Zebraniu Cechu, ale pełnym programie spotkania.

Z poważaniem

Aleksander  Filak
Prezes Śląskiego Cechu Optyków

JZO  Sp. z o.o  –  sponsor szkolenia towarzyszącego Walnemu Zebraniu Cechu  http://www.jzo.com.pl