Walne Zgormadzenie 2016.06

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Zarząd Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach , pragnie zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo – Wyborczym  Cechu.  Spotkanie odbędzie się w dniach  15.06.2013 -16.06.2013 r. w DW „GLOBUS” w Ustroniu Jaszowcu.www.globusustron.pl

Walne Zgromadzenie połączone będzie ze szkoleniem, do udziału w którym zaprosiliśmy firmę JZO – największego krajowego producenta soczewek okularowych.    JZO stale poszerza swoją ofertę najwyższej jakości produktów oraz uszlachetnień.  Na spotkaniu zaprezentuje nam swoje nowości oraz  innowacyjne i komfortowe narzędzia wspierające sprzedaż produktów premium, odbędzie się także prezentacja urządzenia E-colonne.

W wyniku zawartego porozumienia JZO Sp. z o.o. – producent soczewek okularowych jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Cechu.

Spotkaniu towarzyszyć będzie ekspozycja, w trakcie której będzie można zapoznać się z ofertą firm:  JZO Optyk Serwis, OWP, OXER, WOLIS, TEGRA i SUPER OPTYK.

Dom Wczasowy „Globus” znajduje się w Ustroniu Jaszowcu, u podnóża Równicy. Dolina Jaszowca jest jednym znajpiękniejszych miejsc Beskidu Śląskiego, z krystalicznie czystym powietrzem i przepięknymi widokami.  Na terenie pięknie odremontowanego ośrodka można skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych takich jak masaże, okłady borowinowe, naświetlania lampą Solux, inhalacje, prądy selektywne i inne. , sauny oraz basenu. Dla gości basen z hydromasażem – GRATIS!

Program spotkania przedstawia się następująco:

Sobota – 15.06.2013 r.

 • 9.30 – Walne Zgromadzenie – I termin
 • 10.00 – Walne Zgromadzenie – II termin ( w przypadku braku quorum o godz. 9.30)
 • 12.00 – SUPER OPTYK program komputerowy do obsługi salonu optycznego obsługujący kartotekę pacjentów, stany magazynowe i remanent oraz obsługę klienta i sprzedaż z wykorzystaniem drukarki fiskalnej – Arkadiusz Wierzbicki
 • 13.00 – Obiad
 • 14.00 – Czas na zwiedzanie ekspozycji
 • 15.00 – JZO – Ideal Max UV nowa powłoka antyrefleksyjna.
 • 16.00 – JZO – RSO – soczewki do opraw sportowych i przeciwsłonecznych oraz nowe możliwości profilowania i montażu.
 • 17.00 – JZO – EyeStation i EyeMio innowacyjne i komfortowe narzędzia wspierające sprzedaż produktów premium oraz prezentacja urządzenia E-colonne.
 • 18.00 – Czas na zwiedzanie ekspozycji.
 • 19.00 – Uroczysta kolacja przy rytmach muzyki
 • 19.30 – „SILESIAN  DARTS  CHAMPIONSCHIPS ”  – Mistrzostwa Cechu w Rzutkach

Niedziela – 16.06.2013 r.

 • Od godz. 8.00 Śniadanie
 • Do godz. 12.00 Wykwaterowanie i wyjazd uczestników spotkania.

W związku ze zbliżającym się bardzo szybko terminem Walnego Zgromadzenia Cechu oraz koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu ( 32 781 06 58 ) , e-mail: scokatowice@wp.pl w celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 24.05.2013 r

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie kas rejestrujących, które nakłada na nas począwszy od 30.09.2013 praktycznie niemożliwy do spełnienia obowiązek szczegółowego opisywania towarów i usług na paragonie fiskalnym program spotkania został poszerzony o prezentację programu komputerowego do obsługi salonów optycznych SUPER OPTYK. Program ten oprócz obsługi kartotek, stanów magazynowych i remanentu umożliwia obsługę klienta i sprzedaż z wykorzystaniem drukarki fiskalnej, a wykorzystując czytnik kodów kreskowych pozwala szybko i jednoznacznie identyfikować i opisywać na paragonie fiskalnym sprzedawane towary.

Mamy nadzieję, że możliwość rozmowy o wszelkich nurtujących Państwa sprawach, podejmowanie decyzji o przyszłych działaniach Cechu, ciekawa i aktualna tematyka szkolenia oraz wystawa towarzysząca szkoleniu zachęcą Państwa do przyjazdu w Beskidy i wzięcia udziału nie tylko w Walnym Zgromadzeniu Cechu, ale pełnym programie spotkania. Ktoś z nas wracał będzie z Ustronia nie tylko bogatszy o tematykę szkolenia, ale również jako Mistrz Cechu w Rzutkach 2013.

Zachęcamy  również do skorzystania z atrakcji okolicy. Będąc na Czantorii można skorzystać z Letniego Toru Saneczkowego, a na Równicy warto wstąpić do restauracji „Czarcie Kopyto” bądź „Zbójnickiej Chaty”.

Serdecznie zapraszamy.

W imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków

Aleksander Filak

Starszy Cechu

„Sponsorem szkolenia jest JZO Sp. z o.o. producent soczewek okularowych”

www.jzo.com.pl