Szkolenie 2012.02 Ustroń

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Nawiązując do wieloletniej tradycji Śląskiego Cechu Optyków pragniemy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu szkoleniowo – integracyjnym, które odbędzie się w Hotelu Magnolia w Ustroniu Zawodziu w dniach 18-19.02.2012. Atrakcją wieczoru, podobnie jak przed rokiem będzie BESKIDZKI KULIG Z POCHODNIAMI , który w zależności od warunków śniegowych zorganizujemy w Dolinie Dobki lub na Kubalonce.

Program szkolenia przewiduje:

Sobota, 18.02.2012

  • 10.00 – Powitanie uczestników, sprawy bieżące i organizacyjne
  • 10.30 – Wprowadzenie do doboru pomocy optycznych dla osób słabowidzących – Bogdan Stańczyk Eschenbach Optik Polen
  • 13.00 – Obiad
  • 14.30 – Iluzja trzeciego wymiaru w kinie i telewizji 3D oraz inne współczesne wyzwania dla układu wzrokowego – Szymon Grygierczyk HOYA Lens Poland
  • 16.30 – Wyjazd na KULIG , ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem
  • 20.00 – Powrót do Hotelu, kolacja, zabawa przy muzyce.

Szkoleniu towarzyszyć będzie wystawa, w trakcie której w godzinach 9.00 – 16.30 zapoznać się będzie można z ofertą urządzeń firmy NIDEK oferowanych przez POLAND OPTICAL, urządzeniem VISU REAL firmy HOYA, jak również najnowszymi kolekcjami opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych firmy ESCHENBACH Optik Polen (Eschenbach, Brendel, Humphrey’s), KOH ( Hammer, Retro, Celine Dion, Ana Hickmann, Scooby Doo, Shrek, Speedo, Austin Reed, T-Charge ….) i OWP ( OWP, MEXX).

Niedziela, 19.02.2012

  • 8.00 – 10.00  Śniadanie

W hotelu, po uprzednim powiadomieniu skorzystać można z sauny i jacuzzi oraz profesjonalnego masażu.

W związku z koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu (32 7810658) i potwierdzenie chęci uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 7.02.2012 (im wcześniej tym lepiej !).

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że ciekawa tematyka szkolenia, towarzysząca szkoleniu wystawa oraz wieczorne atrakcje zachęcą Państwa do wyjazdu w góry. Przewidujemy piękną zimowa pogodę, śnieg i umiarkowany mróz. Proszę nie zapomnieć o zimowych butach i ciepłej odzieży na czas kuligu.

Wszystkim narciarzom przypominamy o zbliżających się VI Narciarskich Mistrzostwach Polski Branży Optycznej o Puchar Prezesa KRIO w Kluszkowcach – 3.03.2012r i zachęcamy do treningu ! Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.interoptyka.pl

Serdecznie zapraszamy

 

W imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków

Aleksander Filak