KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.slaskicechoptykow.pl

Czcionka
Aktualności
Informacje Szkolenia Kurs Refrakcji

Kurs Refrakcji

21 września 2013r. rozpoczął się w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Katowicach Kurs Refrakcji I i II stopnia. Jest prowadzony przez Pana doktora Andrzeja Styszyńskiego,  wybitnego praktyka w dziedzinie okulistyki, wykładowcę akademickiego oraz autora podręcznika "Korekcja wad wzroku - procedury badania refrakcji", stanowiącego kompendium wiedzy na temat badania wzroku.
Kurs obejmuje kompleksowo teoretyczne i praktyczne aspekty procedury refrakcyjnej.
Większość czasu na spotkaniach jest wykorzystywana na bardzo dokładne wykonywanie badań oraz konsultację z prowadzącym uzyskanych wyników.
Uczestnicy są bardzo zaangażowani i zainteresowani nową wiedzą.
Zakończenie kursu jest przewidziane na 08 grudnia po przeprowadzeniu egzaminu.
Życzymy powodzenia!

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Cezarego, Eleonory, Roberta
Dzisiaj: Piotra, Marty, Małgorzaty
Jutro: Polikarpa, Izabeli, Romy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości