KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.slaskicechoptykow.pl

Czcionka
Aktualności
Informacje Szkolenia

Oferta

Kurs Refrakcji

21 września 2013r. rozpoczął się w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Katowicach Kurs Refrakcji I i II stopnia. Jest prowadzony przez Pana doktora Andrzeja Styszyńskiego,  wybitnego praktyka w dziedzinie okulistyki, wykładowcę akademickiego oraz autora podręcznika "Korekcja wad wzroku - procedury badania refrakcji", stanowiącego kompendium wiedzy na temat badania wzroku.
Kurs obejmuje kompleksowo teoretyczne i praktyczne aspekty procedury refrakcyjnej.
Większość czasu na spotkaniach jest wykorzystywana na bardzo dokładne wykonywanie badań oraz konsultację z prowadzącym uzyskanych wyników.
Uczestnicy są bardzo zaangażowani i zainteresowani nową wiedzą.
Zakończenie kursu jest przewidziane na 08 grudnia po przeprowadzeniu egzaminu.
Życzymy powodzenia!

Marketing

Więcej informacji wkrótce...

BHP

Wkrótce więcej informacji...

Refrakcja

Wkrótce więcej informacji...

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Maurycego, Klaudii, Sebastiana
Dzisiaj: Benedykta, Ludomira, Mikołaja
Jutro: Katarzyny, Bogusława, Kazimiery

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości