KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Aktualności Działalność Cechu PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY HOYA

PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY HOYA

25 maja 2013 r.

W pięknych okolicznościach przyrody i przy zamówionej wspaniałej pogodzie odwiedziliśmy na zaproszenie Pana Prezesa PAWŁA LEPCZYŃSKIEGO  nową polską siedzibę Firmy HOYA w Piasecznie. Robi ona bardzo pozytywne wrażenie.

 

Organizatorką całego naszego pobytu u Państwa była Pani Magda Socińska, której najserdeczniej dziękujemy.

W laboratorium soczewek recepturowych, podzieleni na 3 grupy, obejrzeliśmy w towarzystwie Panów Szymona Grygierczyka, Sławomira Bedlińskiego i Roberta Szabłowskiego cały cykl produkcyjny, wszystkie etapy, przez które przechodzi soczewka korekcyjna, zanim trafi do naszych Zakładów.    

 

Nie da się ukryć, że mieliśmy do czynienia z PASJONATAMI swojej pracy.
 
 

Ogromna wiedza, bezpośredni kontakt, przesympatyczna atmosfera, autentyczna chęć pogłębienia naszej znajomości tematu i poczucie humoru – to z pewnością największe atuty osób, które nam towarzyszyły w tej wyprawie w tajniki powstawania tak wysoce rozwiniętej technologii, przy autentycznym zaangażowaniu wszystkich spotkanych pracowników. 

Wszelkie nasze pytania, wątpliwości, frapujące nas zagadnienia spotkały się z rzetelnymi wyjaśnieniami. Dzięki Państwa uprzejmości widzieliśmy wszystko „od podszewki”. Mimo, że była sobota, specjalnie dla nas zorganizowano uruchomienie produkcji - dzień poniekąd testowy -  mogliśmy zobaczyć na własne oczy każdy jej technologiczny etap. Ogromne wrażenie zrobiły na nas profesjonalizm, staranność, fachowość, precyzja, dbałość o każdy szczegół i detal, czystość pomieszczeń, proces produkcyjny. 

WSZYSTKO NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE!!!

Nie bez znaczenia był program kulturalny. Teatr Współczesny uraczył nas w sobotni wieczór spektaklem „Najdroższy” – koncertowo zagrana współczesna francuska komedia w znakomitej obsadzie, po spektaklu zwiedzaliśmy w trakcie Nocy Muzeum Stare Miasto. Było tłoczno, gwarno i wesoło. Niedzielny inauguracyjny Koncert Szopenowski w Łazienkach z udziałem Pary Prezydenckiej oraz Prezydent Warszawy z Małżonkiem był wielkim przeżyciem.

Serdecznie dziękujemy za wspaniały hotel Portos oraz kulinarną dbałość o nas w Firmie i w Restauracji „U Szwejka” . 

BYŁO FANTASTYCZNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!!

ŻYCZYMY FIRMIE HOYA WIELU SUKCESÓW!!! 

Mamy nadzieję na dalszą owocną, bardziej świadomą z naszej strony, współpracę.

Pozdrawiam serdecznie w imieniu obecnych u Państwa Członków ŚCO.

Izabela Żmidzińska - Górny

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Łukasza, Kai, Eugenii
Dzisiaj: Jerzego, Wojciecha, Ilony
Jutro: Grzegorza, Aleksego, Horacego

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości