KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Bieżące spotkania Walne zebranie Cechu - Kroczyce 2011

Walne zebranie Cechu - Kroczyce 2011

Członkowie Śląskiego Cechu Optyków

                 Szanowne Koleżanki i Koledzy

Podobnie jak co roku pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zebraniu Cechu, które odbędzie się w dniu 16.04.2011 r. w Hotelu Jura w Kroczycach k. Zawiercia.

JZO

Walne zebranie połączone będzie ze szkoleniem, do udziału w którym zaprosiliśmy firmy JZO oraz CIBA Vision. JZO, która stale rozszerza asortyment swoich produktów, oferując nam coraz nowocześniejsze konstrukcje soczewek i uszlachetnienia, zaprasza Państwa do udziału w seminarium poświęconym soczewkom progresywnym Anateo MIO oraz nowym powłokom antyrefleksyjnym Ideal Max. W wyniku zawartego porozumienia JZO Sp. z o.o. jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zebraniu Cechu www.jzo.com.pl

Wszyscy dostrzegamy niepokojące zmiany zachodzące na rynku soczewek kontaktowych i wzrastającą konkurencję ze strony sprzedaży internetowej. Poprosiliśmy przedstawicieli firmy CIBA Vision o przedstawienie analiz i prognoz rynkowych, jak również ich wizji docelowego współistnienia rynku tradycyjnego i internetowego. Dodatkowo zapraszamy Państwa na warsztat doboru progresywnych soczewek kontaktowych AIR OPTIX  MULTIFOCAL.

Spotkaniu, od godz. 9.00 do 18.00  towarzyszyć będzie ekspozycja urządzeń oferowanych przez firmę JZO, kolekcji opraw i okularów przeciwsłonecznych firmy Anne Marii Group (AM, Solano, Mezzo, jak również kolekcje grupy Menrad i Charmant).

Hotel Jura w Kroczycach zasłużenie cieszy się doskonałą opinią, a i my mogliśmy poznać jego gościnność i wspaniałą kuchnię podczas szkolenia w 2009r.  Atrakcją wieczoru, podczas tegorocznego spotkania, oprócz występów zespołu instrumentalno- muzycznego oraz folklorystyczno-tanecznego będzie wizyta w kasynie przeniesionym wprost z Las Vegas, gdzie wszyscy będziemy mogli oddać się hazardowi w wersji light, zgłębiając tajniki gry w ruletkę, Black Jacka i Teksas Hold’em… Stroje wieczorowe nie są obowiązkowe, ale mile widziane… Życzymy szczęścia w grze…

 Program spotkania przedstawia się następująco :

Sobota, 16.04.2011 r.
9.00    Walne zebranie - I termin

 

 

9.30    Walne zebranie - II termin ( w przypadku braku quorum o godz. 9.00 )
11.30    JZO: Soczewka progresywna Anateo MIO.
             IDEAL MAX – nowa powłoka antyrefleksyjna w ofercie JZO
13.00 – 15.00   Zwiedzanie ekspozycji
13.30    Obiad   
15.30    CIBA Vision: Portret klienta salonu optycznego 2011.
             Warsztaty doboru soczewek kontaktowych AIROPTIX AQUA MULTIFOCAL
17.00 -18.00   Zwiedzanie ekspozycji
19.00    Uroczysta kolacja i wizyta w  Casino Las Vegas ……

Niedziela, 17.04.2011 r.
Śniadanie, spacer i wyjazd uczestników spotkania (pokoje zwalniamy do godz. 10.00)
Osoby chętne mogą skorzystać z przedpołudniowego przejazdu bryczkami po jurajskich okolicach i obiadu w hotelowej restauracji.


W związku z koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu (33 7810658) i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 5.04.2011.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że możliwość rozmowy o wszelkich nurtujących Państwa sprawach i podjęcie decyzji o przyszłych działaniach Cechu, ale również bardzo ciekawa i aktualna tematyka szkolenia oraz wystawa towarzysząca szkoleniu, jak również wieczorne atrakcje zachęcą Państwa do przyjazdu na Jurę i wzięcia udziału nie tylko w Walnym Zebraniu Cechu, ale pełnym programie spotkania.


                                                                                 Z poważaniem


                                                                               Aleksander  Filak
                                                                     Prezes Śląskiego Cechu Optyków 

JZO  Sp. z o.o  -  sponsor szkolenia towarzyszącego Walnemu Zebraniu Cechu  http://www.jzo.com.pl                                

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości