KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Bieżące spotkania Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Wiśle Malince

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Wiśle Malince

Nawiązując do wieloletniej tradycji Śląskiego Cechu Optyków pragniemy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu szkoleniowo – integracyjnym, które odbędzie się w Hotelu Vestina (dawniej Millenium) w Wiśle Malince w dniach 26-27.02.2011. Podczas szkolenia chcemy m.in. zwrócić Państwa uwagę na istotne zmiany w ustawie o wyrobach medycznych i przepisach podatkowych obowiązujących od 1.01.2011. Zaprosiliśmy również p. Szymona Grygierczyka z firmy HOYA, oraz przedstawicieli firmy POLAND OPTICAL z Cieszyna.

Atrakcją wieczoru będzie BESKIDZKI KULIG Z POCHODNIAMI w dolinie Białej Wisełki oraz tradycyjna biesiada z wiślańskimi przysmakami w góralskiej kolibie z towarzyszeniem góralskich gawędziarzy i muzykantów.

 

 

Program szkolenia przewiduje :

Sobota, 26.02.2011

godz. 10.00 Powitanie uczestników

godz. 10.15 Zmiany prawno-podatkowe w 2011 (VAT, PKWiU oraz ustawa z20.05.2010

o wyrobach medycznych i jej wpływ na funkcjonowanie zakładów optycznych)

godz. 12.00 NIDEK ME 1200 – zdobywca Silmo d’Or 2010 i Złotego Medalu MTP 2010

godz. 13.00 Obiad

godz. 14.30 Zastosowanie nowoczesnych soczewek okularowych w salonie optycznym-

- Szymon Grygierczyk firma HOYA Lens Poland

godz. 16.45 Wyjazd autokarem na KULIG

godz. 18.15 Rozpoczęcie góralskiej biesiady w kolibie w dolinie Białej Wisełki

ok. godz. 20.30 - 21.00 powrót do Hotelu Vestina, zabawa przy muzyce, zimny bufet

 

Szkoleniu towarzyszyć będzie wystawa, w trakcie której w godzinach 9.00 – 16.30 zapoznać się będzie można z najnowszym automatem ME 1200 firmy NIDEK oraz pozostałą, bogatą ofertą urządzeń firmy POLAND OPTICAL, urządzeniem VISU REAL firmy HOYA, jak również najnowszymi kolekcjami opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych firmy ESCHENBACH Optik Polen (Eschenbach, Brendel, Humphrey’s), VENI VIDI VICI ( Look, Rye&Lye, Vanni, Mad In Italy ), Italo Optica (deVizza), KOH (Retro, Hammer, Celine Dion, Ann Hickmann), OWP ( OWP, MEXX).

 

Niedziela, 27.02.2011

godz. 8.00 – 10.00 Śniadanie

Hotel Vestina zlokalizowany jest na przeciw stoku narciarskiego Cieńków, gdzie w minionych latach organizowane były Narciarskie Mistrzostwa Polski Optyków i gdzie od grudnia 2010 ruszył nowy wyciąg krzesełkowy. Wszystkich narciarzy zachęcamy do treningu przed zbliżającymi się V Mistrzostwami Polski Branży Optycznej o Puchar Prezesa KRIO w Kluszkowcach – 12.03.2011r !!!!

 

W związku z koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu ( 33 7810658) i potwierdzenie chęci uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 11.02.2011.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że ciekawa tematyka szkolenia, towarzysząca szkoleniu wystawa oraz wieczorne atrakcje zachęcą Państwa do wyjazdu w góry. Zarezerwowaliśmy piękną zimową aurę, śnieg i umiarkowany mróz, aby na długo pozostał Państwu w pamięci niepowtarzalny klimat Beskidzkiego Kuligu. Proszę nie zapomnieć o zimowych butach i ciepłej odzieży na zmianę na czas kuligu.

 

Serdecznie zapraszamy

W imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków

Aleksander Filak

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości