KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Bieżące spotkania Targi OPTYKA 2016

Targi OPTYKA 2016

Szanowne koleżanki i koledzy.
 
Zapraszamy Państwa do wspólnego wyjazdu na Targi OPTYKA 2016 do Poznania w dniach 17-20.11.2016 r. Jest to już piąta edycja Targów Optycznych organizowanych jako wspólne przedsięwzięcie Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Podczas ostatniej edycji Targów OPTYKA 2014 zaprezentowało się 107 wystawcówz Polski i zagranicy, którzy reprezentowali ponad 300 międzynarodowych marek. Zainteresowanie ze strony odwiedzających było o 20% większe, w porównaniu do poprzedniej edycji. Bogatą ekspozycję targową obejrzało 2274optyków, optometrystów, przedstawicieli środowiska naukowego oraz osób inaczej związanych z branżą optyczną. 
 
Targom tradycyjnie  towarzyszyć będzie Konferencja OPTYKA 2016. Zagadnienia z dziedziny optyki i optometrii przedstawią wybitni specjaliści i pracownicy naukowi, a patronat merytoryczny nad konferencją sprawować będzie  Pracownia Fizyki Widzenia i Optometrii UAM pod kierownictwem prof. dr hab. Ryszarda Naskręckiego.
 
Stałym punktem programu targów są również prezentacje produktowe i marketingowe w  Speaker’s Corner dotyczące nowości w ofertach producentów i dystrybutorów, z którymi warto być na czasie.
  
Noclegi dla naszej grupy w tym roku zarezerwowane zostały w Hotelu IKAR. Hotel położony jest w centrum miasta przy ul. Solnej, w odległości umożliwiającej pieszy powrót z Targów ( rano na Targi zawoził nas będzie autokar), oraz kilkuminutowy spacer na pobliski rynek Starego Miasta.
 
Po drodze do Poznania, w czwartek chcemy zaproponować Państwu zwiedzanie Pałacu w Rogalinie – siedziby rodziny Raczyńskich, gdzie będziemy mieli możliwość obejrzenia wnętrz pałacowych i wozowni, odtworzonego londyńskiego gabinetu Prezydenta RP na Uchodźstwie Edwarda Raczyńskiego oraz mauzoleum rodzinnego. Po przyjeździe do Poznania przewidujemy wspólną kolację w Hotelu IKAR. 
         
W piątek 18.11 po odwiedzeniu Targów, Prezes KRIO zaprasza Państwa do udziału w uroczystej Gali Targowej połączonej z ceremonią wręczenia nagród targowych.
 
W sobotę wieczorem planowana jest  wspólna kolacja w jednej ze staromiejskich restauracji, najprawdopodobniej podobnie jak w latach minionych w restauracji Cocorico.
 
Wyjazd i powrót autokaru nastąpi spod Hotelu SZAFRAN ( obok centrum handlowego M1), ul. Będzińska 82, Czeladź, gdzie można pozostawić samochód na strzeżonym parkingu. Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu ( tel. 32 78 10 658) w terminie do 20.09.2016. Pozwoli nam to zarezerwować odpowiedniej wielkości autokar, noclegi i posiłki. 
 
 
                                                                      Z poważaniem
 
                                                                      Aleksander Filak
                                                          Prezes Śląskiego Cechu Optyków

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości