KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Spotkania Cechowe Walne zgromadzenie ŚCO

Walne zgromadzenie ŚCO

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Zarząd Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach , pragnie zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo – Wyborczym  Cechu.  Spotkanie odbędzie się w dniach  15.06.2013 -16.06.2013 r. w DW „GLOBUS” w Ustroniu Jaszowcu. www.globusustron.pl

 

Walne Zgromadzenie połączone będzie ze szkoleniem, do udziału w którym zaprosiliśmy firmę JZO – największego krajowego producenta soczewek okularowych.    JZO stale poszerza swoją ofertę najwyższej jakości produktów oraz uszlachetnień.  Na spotkaniu zaprezentuje nam swoje nowości oraz  innowacyjne i komfortowe narzędzia wspierające sprzedaż produktów premium, odbędzie się także prezentacja urządzenia E-colonne.

W wyniku zawartego porozumienia JZO Sp. z o.o. – producent soczewek okularowych jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Cechu.

Spotkaniu towarzyszyć będzie ekspozycja, w trakcie której będzie można zapoznać się z ofertą firm:  JZO Optyk Serwis, OWP, OXER, WOLIS, TEGRA i SUPER OPTYK.

Dom Wczasowy "Globus" znajduje się w Ustroniu Jaszowcu, u podnóża Równicy. Dolina Jaszowca jest jednym znajpiękniejszych miejsc Beskidu Śląskiego, z krystalicznie czystym powietrzem i przepięknymi widokami.  Na terenie pięknie odremontowanego ośrodka można skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych takich jak masaże, okłady borowinowe, naświetlania lampą Solux, inhalacje, prądy selektywne i inne. , sauny oraz basenu. Dla gości basen z hydromasażem – GRATIS!

 

Program spotkania przedstawia się następująco:

 

Sobota - 15.06.2013 r.

  9.30 - Walne Zgromadzenie – I termin

10.00 - Walne Zgromadzenie – II termin ( w przypadku braku quorum o godz. 9.30)

12.00 - SUPER OPTYK program komputerowy do obsługi salonu optycznego   

             obsługujący kartotekę pacjentów, stany magazynowe i remanent oraz obsługę 

             klienta i sprzedaż z wykorzystaniem drukarki fiskalnej - Arkadiusz Wierzbicki  

13.00 - Obiad

14.00 - Czas na zwiedzanie ekspozycji

15.00 - JZO - Ideal Max UV nowa powłoka antyrefleksyjna.

16.00 - JZO - RSO - soczewki do opraw sportowych i przeciwsłonecznych oraz nowe możliwości profilowania i montażu.

17.00 - JZO - EyeStation i EyeMio innowacyjne i komfortowe narzędzia wspierające sprzedaż produktów premium oraz prezentacja urządzenia E-colonne.

18.00 - Czas na zwiedzanie ekspozycji.

19.00 - Uroczysta kolacja przy rytmach muzyki 

19.30 - „SILESIAN  DARTS  CHAMPIONSCHIPS ”  - Mistrzostwa Cechu w Rzutkach        

 

Niedziela – 16.06.2013 r.

Od godz. 8.00 Śniadanie

Do godz. 12.00Wykwaterowanie i wyjazd uczestników spotkania.

 

W związku ze zbliżającym się bardzo szybko terminem Walnego Zgromadzenia Cechu oraz koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu ( 32 781 06 58 ) , e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 24.05.2013 r           

            W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie kas rejestrujących, które nakłada na nas począwszy od 30.09.2013 praktycznie niemożliwy do spełnienia obowiązek szczegółowego opisywania towarów i usług na paragonie fiskalnym program spotkania został poszerzony o prezentację programu komputerowego do obsługi salonów optycznych SUPER OPTYK. Program ten oprócz obsługi kartotek, stanów magazynowych i remanentu umożliwia obsługę klienta i sprzedaż z wykorzystaniem drukarki fiskalnej, a wykorzystując czytnik kodów kreskowych pozwala szybko i jednoznacznie identyfikować i opisywać na paragonie fiskalnym sprzedawane towary. 

            Mamy nadzieję, że możliwość rozmowy o wszelkich nurtujących Państwa sprawach, podejmowanie decyzji o przyszłych działaniach Cechu, ciekawa i aktualna tematyka szkolenia oraz wystawa towarzysząca szkoleniu zachęcą Państwa do przyjazdu w Beskidy i wzięcia udziału nie tylko w Walnym Zgromadzeniu Cechu, ale pełnym programie spotkania. Ktoś z nas wracał będzie z Ustronia nie tylko bogatszy o tematykę szkolenia, ale również jako Mistrz Cechu w Rzutkach 2013.

Zachęcamy  również do skorzystania z atrakcji okolicy. Będąc na Czantorii można skorzystać z Letniego Toru Saneczkowego, a na Równicy warto wstąpić do restauracji "Czarcie Kopyto" bądź "Zbójnickiej Chaty".

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

W imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków

 

          Aleksander Filak

            Starszy Cechu

 

„Sponsorem szkolenia jest JZO Sp. z o.o. producent soczewek okularowych”

www.jzo.com.pl

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości