KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Spotkania Cechowe Walne Zgromadzenie Cechu 19.05 Ustroń

Walne Zgromadzenie Cechu 19.05 Ustroń

Katowice, 4.04.2012

Członkowie Śląskiego Cechu Optyków

Szanowne Koleżanki i Koledzy

 

Podobnie jak co roku pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zgromadzeniu Cechu, które odbędzie się w dniu 19.05.2012 w Ośrodku LEŚNIK w Ustroniu Jaszowcu .

Walne Zgromadzenie połączone będzie ze szkoleniem, do udziału w którym zaprosiliśmy firmy JZO oraz Johnson & Johnson. JZO, największy krajowy producent soczewek okularowych stale poszerza swoją ofertę najwyższej jakości produktów oraz uszlachetnień. Tematem szkolenia będą nowości w ofercie JZO Sp. z O.O. – m.in. powłoka OptiFog.

 

W wyniku zawartego porozumienia JZO Sp. z o.o. jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Cechu.

Wobec niepokojących zmian na rynku soczewek kontaktowych - wzrastającej konkurencji ze strony internetu i agresywnej walki cenowej ze strony sieci optycznych zaprosiliśmy do udziału w spotkaniu przedstawicieli firmy Johnson & Johnson, prosząc o prognozę rozwoju rynku soczewek kontaktowych. Prezentacja obejmie zagadnienia, z którymi indywidualny optyk spotyka się podczas sprzedaży soczewek kontaktowych, oraz sposoby, dzięki którym również w dobie Internetu możliwe jest kreowanie wzrostu sprzedaży markowych soczewek kontaktowych.

Spotkaniu, w godz. 9.00 -18.30 towarzyszyć będzie ekspozycja urządzeń oferowanych przez JZO Optyk Serwis, oraz kolekcji opraw i okularów przeciwsłonecznych firm: Tegra, Veni Vidi Vici, EyeQ Eyewear. W ekspozycji uczestniczyć będzie również firma Ophtalmica Nowakowski – dostawca pomocy wzrokowych dla osób słabowidzących.

 

Atrakcją wieczoru, oprócz regionalnej kolacji przy ognisku (z towarzyszeniem góralskiego gawędziarza) będzie po raz kolejny wizyta w kasynie przeniesionym wprost z Las Vegas, gdzie będziemy mogli oddać się hazardowi w wersji light, nie tylko zgłębiając tajniki gry w ruletkę, Black Jacka i Teksas Hold’em, ale uczestnicząc w konkursie walczyć o miano najlepszego hazardzisty w naszym Cechu. Emocji z pewnością nie zabraknie. Na zwycięzcę konkursu czeka okolicznościowy puchar – życzymy szczęścia w grze!

Stroje wieczorowe nie są obowiązkowe, ale mile widziane …

 

Program spotkania przedstawia się następująco :

Sobota, 19.05.2012

9.30 Walne Zgromadzenie Cechu - I termin

10.00 Walne Zgromadzenie Cechu - II termin ( w przypadku braku quorum o godz. 9.30 )

12.30 – 15.00 Zwiedzanie ekspozycji

13.30 Obiad

15.00 Nowości w ofercie JZO Sp. z O.O. – Adam Stryj JZO Sp. z O.O.

16.30 Markowe soczewki kontaktowe szansą na rozwój biznesu w indywidualnym

salonie optycznym – Marcin Wójcik J&J Poland Sp. z O.O.

17.30 -18.30 Zwiedzanie ekspozycji

19.00 Kolacja regionalna przy ognisku

20.30 Casino Las Vegas ……

 

Niedziela, 20.05.2012

Śniadanie, spacer i wyjazd uczestników spotkania (pokoje zwalniamy do godz. 10.00)

 

 

W związku z koniecznością potwierdzenia liczby noclegów i posiłków prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Cechu ( 33 7810658) i potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu w terminie do 30.04.2012. Udział w Walnym Zebraniu Cechu jest bezpłatny.

 

Ośrodek LEŚNIK w Jaszowcu oferuje przytulne pokoje, dobrą kuchnię oraz niespotykaną oprawę – wystawę trofeów myśliwskich, oraz ekspozycję edukacji ekologicznej. Osobom przyjeżdżającym w piątek polecamy wieczorną wycieczkę na Równicę i niezapomnianą wizytę w sławnym na całą Polskę Czarcim Kopycie lub nowo otwartym Dworze Skibówki.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że możliwość rozmowy o wszelkich nurtujących Państwa sprawach, podejmowanie decyzji o przyszłych działaniach Cechu oraz zbliżający się koniec kadencji organów statutowych KRIO i Zjazd Delegatów KRIO, nader aktualna tematyka wykładów, wystawa towarzysząca szkoleniu, jak również wieczorne atrakcje zachęcą Państwa do przyjazdu w Beskidy i wzięcia udziału nie tylko w Walnym Zgromadzeniu Cechu, ale pełnym programie spotkania.

Polecamy również niedzielny spacer na Równicy, a dla chętnych odwiedziny w jednym z największych w okolicy parków linowych ………

 

 

Równocześnie w imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków Katowicach pragnę złożyć Państwu, Państwa Rodzinom oraz Pracownikom Państwa zakładów wraz z Rodzinami

 

Serdeczne życzenia radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

Z poważaniem
 

Aleksander Filak

Prezes Śląskiego Cechu Optyków

 

 

JZO Sp. z o.o. – producent soczewek okularowych jest sponsorem szkolenia towarzyszącego Walnemu Zgromadzeniu Śląskiego Cechu Optyków

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości