KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Spotkania Cechowe Walne Zgromadzenie Cechu - Wisła Malinka 2016

Walne Zgromadzenie Cechu - Wisła Malinka 2016

Członkowie Śląskiego Cechu Optyków
 
Szanowne Koleżanki i Koledzy.
           Zarząd Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Walnym Zgromadzeniu Cechu, które odbędzie się ponownie w Hotelu „Vestina” w Wiśle Malince (ul. Malinka 35, 43-360 Wisła. www.hotel-vestina.pl), w dniach 4-5.06.2016 r.
Zebranie jest okazją do złożenia sprawozdań z działalności naszej organizacji w minionym roku i przedstawienia planów dotyczących przyszłych przedsięwzięć Śląskiego Cechu Optyków oraz udzielenia absolutorium dla Zarządu Cechu.
Po Walnym Zgromadzeniu Cechu zapraszamy Państwa na szkolenie podatkowo-prawne, w ramach którego zapoznamy Państwa z zapowiadanymi zmianami w przepisach podatkowo - prawnych oraz niektórymi elementami rachunkowości w działalności gospodarczej. O przedstawienie tych zagadnień poprosiliśmy dr. Mirosława Rajzera - wspólnika w firmie Doradcy i Księgowi z Bielska-Białej, a wcześniej wykładowcę Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. 
Jeżeli chcieliby Państwo aby nasz wykładowca odniósł się w ramach szkolenia do interesujących Państwa szczegółowych zagadnień z zakresu przepisów podatkowo-prawnych lub rachunkowości, prosimy o wcześniejsze przekazanie pytań do biura Cechu. Przekażemy Państwa pytania dr. M.Rajzerowi i poprosimy o uwzględnienie tych zagadnień podczas prezentacji.
W godzinach popołudniowych zapraszamy na wykład mgr. Pawła Nawrota na temat krótkowzroczności. Obserwowany wzrost występowania tej wady wzroku w populacji, zauważalne narastanie krótkowzroczności zarówno u osób młodych jak i osób dorosłych każe zastanawiać się nad istotą tej „epidemii” oraz sposobami jej odpowiedniego korygowania i postępowania z pacjentami.    
                   Szkolenie zakończy  prezentacja firmy SEIKO dotycząca zarówno uruchomienia przez firmę HOYA Lens Poland nowego przedstawicielstwa firmy SEIKO w Polsce : SEIKO OPTICAL POLSKA,  jak i niektórych innowacyjnych produktów z bogatej oferty firmy, takich jak: soczewki progresywne SEIKO PRIME X oraz PRIME Xceed, specjalistyczne soczewki dla kierowców SEIKO DRIVE X, oraz podwójnie asferyczne soczewki SEIKO A-ZONE.                                     
Tradycyjnie już spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa optyczna, w trakcie której można będzie zapoznać się z ofertą firm: SEIKO, OWP,  INDIGO oraz  HQ OPTIC.
Wieczorem serdecznie zapraszamy Państwa na  uroczystą kolację z dodatkowymi atrakcjami.
 
Program spotkania przedstawia się następująco:
Sobota 04.06.2016 r
Godz. 9.30 Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Cechu – I termin
Godz. 10.00-12.00 Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Cechu – II termin
Godz. 12.00-13.00 Czy można płacić mniejsze podatki ?  – dr Mirosław Rajzer
Godz. 13.00-14.30 Przerwa obiadowa
Godz. 14.30-15.30 „Krótkowzroczny pacjent u optyka” – mgr Paweł Nawrot 
Godz. 15.30- 17.00 SEIKO Optical Polska 
Godz. 18.30 Uroczysta kolacja. 
 
Niedziela 05.06.2016  r.
Godz. 8.00-11.00 Śniadanie 
 
 
      W celu dokonania rezerwacji noclegów i posiłków bardzo prosimy o kontakt z Biurem Cechu w celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu, telefonicznie 32 781 06 58 do dnia 25.05.2016 r. !!!
         Tych z Państwa, którzy będą uczestniczyli tylko w obradach Walnym Zgromadzeniu i nie będą korzystali z noclegów oraz wieczornych atrakcji,  również  bardzo prosimy o zgłaszanie swojej obecności.
 
     Serdecznie zapraszamy do udziału w Walnym Zgromadzeniu Cechu oraz towarzyszących szkoleniach.
 
W imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków
 
 
Aleksander Filak
Prezes Zarządu

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości