KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Spotkania Cechowe Spotkanie szkoleniowo - integracyjne w Wiśle Malince

Spotkanie szkoleniowo - integracyjne w Wiśle Malince

Członkowie Śląskiego Cechu Optyków
Szanowne Koleżanki i Koledzy.
 
Zarząd Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tradycyjnie już odbywającym się wiosną spotkaniu szkoleniowo – integracyjnym,  które odbędzie się w dniach 12-13.03.2016 r.. w Hotelu „Vestina” w Wiśle Malince, ul. Malinka 35, 43-360 Wisła  www.hotel-vestina.pl
 
           
Od 1.01.2016 weszły w życie przepisy znowelizowanej ustawy o ochronie danych osobowych, które nakładają wiele nowych obowiązków na wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Z pewnością otrzymują Państwo zaproszenia do udziału w odpłatnych szkoleniach, które mają pomóc przedsiębiorcom w dostosowaniu swoich firm do nowych wymogów. Niestety, nowe wymogi dotyczą również naszych zakładów i ze względu na zapowiadane kontrole GIODO będziemy musieli się do nich dostosować. O zapoznanie nas z zapisami znowelizowanej ustawy poprosiliśmy p. Leszka Śmiałka, który prowadził dla nas podobną prezentację na gruncie dotychczasowej ustawy  podczas spotkania Cechu w Istebnej przed dwoma laty. Prowadząc zakład optyczny pan Leszek doskonale zna specyfikę naszej działalności, a dostosowawszy swoją działalność do wymogów znowelizowanej ustawy będzie w stanie podzielić się z nami nie tylko informacjami odnośnie zapisów ustawy, ale również praktycznymi wskazówkami.
Do udziału w szkoleniu zaprosiliśmy również firmę JZO sp. z o.o. , której przedstawiciele zapoznają nas z nowościami w ofercie firmy, a w szczególności z poszerzoną ofertą soczewek do bliży i dystansów pośrednich, oraz nową aplikacją do optymalizacji i zamawiania soczewek Eye Link.
 
Przedstawiciele firmy Bausch&Lomb zaproszą Państwa na szkolenie dotyczące innowacyjnej jednodniowej soczewki BiotrueOneDay oraz korekcji prezbiopii przy zastosowaniu multifokalnych soczewek kontaktowych. 
Tradycyjnie już spotkaniu towarzyszyć będzie ekspozycja, w trakcie której można będzie zapoznać się z ofertą firm : TEGRA, Indigo, OWP oraz Bausch & Lomb.
Wieczorem serdecznie zapraszamy na wspólną biesiadę przy ognisku i zabawę przy muzyce.
 
Program spotkania przedstawia się następująco:
Sobota 12.03.2016 r.
             Godz. 10.00    Otwarcie szkolenia
Godz. 10.00 - 11.00     Eye Link – aplikacja do optymalizacji i zamawiania soczewek        
                                     okularowych  - Michał Frączek, JZO Sp. z o.o.
Godz. 11.00 - 12.30     Korekcja prezbiopii – Multifokalne soczewki kontaktowe; 
                                     innowacyjna jednodniowa soczewka BiotrueOneDay. – Bausch&Lomb 
Godz. 13.00 – 14.00     Przerwa obiadowa
Godz. 14.00 – 15.30     Znowelizowana ustawa o ochronie danych osobowych – Leszek Śmiałek
Godz. 15.30 – 16.30     Soczewki do bliży i dystansów pośrednich w ofercie JZO Sp. z o.o.
Godz. 18.00 ….            Biesiada góralska przy ognisku, a następnie zabawa przy muzyce
                                    i kolejne Mistrzostwa Śląskiego Cechu Optyków w Rzutkach.
 
Przez cały czas szkolenia będzie czynna wystawa opraw i okularów przeciwsłonecznych firm
Tegra, Indigo, OWP (Mexx) oraz soczewek kontaktowych firmy Bausch&Lomb.
 
Niedziela 13.03.2016 r.
Godz. 8.00-11.00         Śniadanie i wyjazd uczestników szkolenia. 
 
W celu dokonania rezerwacji noclegów i posiłków bardzo prosimy o kontakt z Biurem Cechu w celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu,
telefonicznie 32 781 06 58 do dnia  04.03.2016 r. !!!
Tych z Państwa,  którzy nie będą korzystali z noclegów oraz wieczornych atrakcji również prosimy o zgłaszanie swojej obecności.
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach 
W imieniu Zarządu Śląskiego Cechu Optyków
 
Aleksander Filak
Prezes Zarządu

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości