KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Spotkania Cechowe Szkolenie w Brennej 03-04.10.2015

Szkolenie w Brennej 03-04.10.2015

Szanowne Koleżanki i Koledzy

      Zarząd Cechu pragnie zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w Hotelu Kotarz w Brennej w dniach 03-04.10.2015 ( www.kotarz.com)

     W spotkaniu będą uczestniczyli przedstawiciele firmy Essilor Polonia. Dyrektor Zarządzający firmy Essilor Polonia Sp. z o.o p. Adam Mamok zaprasza Państwa na prelekcję dotyczącą zmian na polskim rynku usług optycznych.  W czasie prelekcji pt. Szanse i zagrożenia dla rozwoju salonów optycznych w najbliższych latach poruszone zostaną następujące kwestie:                                                                                                                    1. Ekspansja międzynarodowych i polskich  sieci optycznych.
2. Kreowanie marek własnych - Private Brands.
3. Zmiana pokoleniowa.
4. Rozwój hipermarketów w mniejszych miastach.
5. Przewaga kosztowa.`

    Po prelekcji będą Państwo mieli możliwość obejrzenia najnowszego filmu dotyczącego adaptacji do soczewek progresywnych przygotowanego przez firmę Essilor we współpracy z dr. Andrzejem Styszyńskim.

 

      Podczas zeszłorocznego wiosennego spotkania naszego Cechu w Hotelu Mazowsze w Jaszowcu mgr Jan Pytel przedstawił nam zalety i wady przekształcania zakładu optycznego prowadzonego w formie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę cywilną.     

 

 

      Kwestie obecności w naszych zakładach przedstawicieli młodszego pokolenia, przyszłej sukcesji naszych zakładów i optymalnego przygotowania się do niej są nadal żywo dyskutowane w naszym środowisku, stąd postanowiliśmy zaprosić na nasze spotkanie prawnika – dr. Patryka Kuziora i poprosiliśmy o przybliżenie Państwu tych kwestii. Jeżeli nasuną się Państwu również inne pytania i wątpliwości natury prawnej, prosimy o wcześniejsze przesłanie tych pytań do biura Cechu w celu przekazania naszemu gościowi.

            Tradycyjnie już spotkaniu towarzyszyła będzie ekspozycja urządzeń refrakcyjnych i automatów szlifierskich firmy Essilor oraz opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych z najnowszych kolekcji firm KOH, Tegra, Veni Vidi Vici.         

Program spotkania przedstawia się następująco :

 Sobota, 03.10.2015

   Godz.  9.30   Rozpoczęcie szkolenia 

   Godz.10.00   Szanse i zagrożenia dla rozwoju salonów optycznych w najbliższych latach 

                        – Adam Mamok , Dyrektor Zarządzający Essilor Polonia Sp. z o.o.

   Godz. 11.30  Adaptacja do soczewek progresywnych - projekcja filmu przygotowanego przez firmę Essilor we współpracy z  dr. Andrzejem Styszyńskim 

   Godz. 13.00  Obiad

   Godz. 14.30 Sukcesja pokoleniowa w zakładzie optycznym – dr Patryk Kuzior

   Godz. 18.00   Kolacja grillowa przy muzyce   

 

        Hotel Kotarz oferuje nie tylko wygodne sale konferencyjne i bardzo dobre warunki pobytu, ale również szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych i fizykoterapeutycznych, oraz strefę SPA, sauny i basen pływacki. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów: Hotel Kotarz,  www.kotarz.com, tel 33 8556996 .    

W celu dokonania ostatecznej rezerwacji noclegów i posiłków bardzo prosimy Państwa o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu oraz informację odnośnie terminu przyjazdu ( piątek/sobota) w Biurze Cechu tel. 32 7810658, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w terminie do 20.09. 2015.

                                                          Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu 

                                                                    Za Zarząd Śląskiego Cechu Optyków                                                                                                                                                             

 

                                                                               Aleksander  Filak

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Augustyna, Juliana, Ludy
Dzisiaj: Justyny, Wilhelma, Germana
Jutro: Urszuli, Magdaleny, Bogusławy

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości