KATOWICE Plac Wolności 12 tel. + 48 32 78 10 658 www.12948629_scoold.pl

Czcionka

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Aktualności
Informacje Spotkania Cechowe Szkolenie - Hotel Medi - SPA Mazowsze

Szkolenie - Hotel Medi - SPA Mazowsze

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Nawiązując do wieloletniej tradycji spotkań integracyjno-szkoleniowych organizowanych przez Śląski Cech Optyków, Zarząd Cechu pragnie zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w Hotelu Medi - SPA Mazowsze w Ustroniu-Jaszowcu, ul. Stroma 6  (www.dwmazowsze.com) w dniach 15-16.03.2014.

 

Zmieniające się przepisy podatkowe i prawne, nowe interpretacje przepisów dotychczas obowiązujących, coraz częściej pojawiające się w naszych rozmowach kwestie dotyczące aspektów prawnych przekształcania w spółki, przekazywania i ewentualnego dziedziczenia naszych zakładów optycznych sprawiły, że zaprosiliśmy na nasze spotkanie mgr. Jana Pytla prowadzącego Biuro Doradztwa Podatkowo-Prawnego Jawa SC, a wcześniej pełniącego funkcję dyrektora Izby Rzemieślniczej w Katowicach. W przeszłości wielokrotnie mieliśmy możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia mgr. Jana Pytla. 

Przedstawiona problematyka jest doskonale znana mgr. Pytlowi, a osoby, które w zeszłym roku uczestniczyły w podobnym szkoleniu, potwierdzają zasadność zaproszenia mgr. Pytla. Szkolenie będzie również sposobnością do poruszenia wszelkich innych, nurtujących Państwa kwestii.

W ostatnich latach wszyscy zaobserwowaliśmy istotne zmiany w funkcjonowaniu rynku soczewek kontaktowych w naszym kraju. Wzrost konkurencji ze strony sprzedawców internetowych, utrata dotychczasowych klientów, spadek zyskowności sprzedaży soczewek kontaktowych, sprawiają, że wielu z nas poszukuje nowych rozwiązań w tym segmencie.

Firma Cooper Vision – jeden z trzech największych na świecie producentów soczewek kontaktowych oferuje nie tylko najnowocześniejsze i nowatorskie produkty, ale również – jako lider w zakresie soczewek oferowanych pod „prywatnymi markami” eksperckimi wspiera swoich klientów w zakresie strategii pozyskiwania i utrzymania stałych klientów praktyk kontaktologicznych. Zaprosiliśmy przedstawicieli firmy Cooper Vision do udziału w naszym spotkaniu, prosząc o informacje dotyczące zarówno oferowanych produktów, jak i aspektów biznesowych współpracy z firmą.

Do udziału w szkoleniu zaprosiliśmy również przedstawicieli firmy HOYA Lens Poland. Asortyment soczewek firmy HOYA został ostatnio wzbogacony o najnowszą indywidualną soczewkę progresywną klasy premium: Hoyalux ID MyStyle V+ i jej właśnie poświęcona będzie pierwsza część prezentacji p. Szymona Grygierczyka. Druga część prezentacji dotyczyć będzie zrozumienia aspektów indywidualizacji soczewek progresywnych. 

Tradycyjnie już spotkaniu towarzyszyła będzie ekspozycja opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych z najnowszych kolekcji firm Eschenbach, OWP, Tegra i  Wolis.

 

Wieczorem zaplanowaliśmy Beskidzki Kulig z pochodniami i pieczenie kiełbasek w Dolinie Białej Wisełki, a po powrocie do hotelu kolację przy muzyce. Wierzymy w piękną zimową aurę, ale jeśli śnieg nam nie dopisze zorganizujemy przy hotelu grilla z beskidzkimi specjałami, z towarzyszeniem góralskiego gawędziarza i muzyki.

 

Program spotkania przedstawia się następująco :

 

Sobota, 15.03.2014

   Godz.  9.30   Rozpoczęcie szkolenia 

   Godz.10.00   Prawne i podatkowe aspekty prowadzenia oraz ewentualnych     

                         przekształceń własnościowych zakładu optycznego - mgr Jan Pytel

   Godz. 12.00  Nowoczesne narzędzia firmy CooperVision do budowania lojalności 

                         Klientów noszących soczewki kontaktowe - Dorota Frejek, Cooper Vision

   Godz. 13.00  Obiad

   Godz. 14.30 Cooper Vision: soczewki kontaktowe na każdą wadę wzroku – Wojciech 

                        Kida, optometrysta

   Godz.15.30  Hoyalux ID MyStyle V+, najnowsza, indywidualna soczewka progresywna 

                         firmy HOYA. Zrozumienie zagadnień indywidualizacji soczewek 

                         progresywnych  - Szymon Grygierczyk, Hoya Lens Poland

   Godz. 17.30   Wyjazd na kulig do Doliny Białej Wisełki.

   Godz. 21.00   Powrót do hotelu, kolacja

 

Przez cały czas trwania szkolenia zapraszamy Państwa do odwiedzania ekspozycji opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych firm Eschenbach, OWP, Tegra i Wolis.

 

Niedziela, 16.03.2014

   Śniadanie, wyjazd uczestników szkolenia

 

Hotel Mazowsze oferuje nie tylko wygodne sale konferencyjne i bardzo dobre warunki pobytu, ale również szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych i fizykoterapeutycznych, oraz strefę SPA i basen pływacki . Osoby zainteresowane skorzystaniem z tej oferty prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów: www.dwmazowsze.com tel. 33 8542659.    

W celu dokonania ostatecznej rezerwacji noclegów i posiłków bardzo prosimy Państwa o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu oraz informację odnośnie terminu przyjazdu ( piątek/sobota) w Biurze Cechu tel. 32 7810658 w terminie do 10.02.2014.

 

                                                          Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu 

                                                                    Za Zarząd Śląskiego Cechu Optyków                                                                                        

                                                                     

                                                                               Aleksander  Filak

 

                                                                              Prezes Zarządu ŚCO

Menu Główne


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Witamy serdecznie!

Oto oficjalna strona Śląskiego Cechu Optyków. Mamy nadzieję. że przybliży Państwu naszą działalność i pozwoli poznać naszą historię.

Imieniny

Wczoraj: Łukasza, Kai, Eugenii
Dzisiaj: Jerzego, Wojciecha, Ilony
Jutro: Grzegorza, Aleksego, Horacego

Filmy Edukacyjne

Pod poniższym linkiem przedstawiamy Państwu 21 mini odcinków filmów edukacyjnych wyprodukowanych przez firmę SIDMA na zlecenie KRIO. Zrealizowany materiał jest znacznie bardziej obszerny i dostępny w formie płyt DVD w siedzibie KRIO. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej...

Śląski Cech Optyków

Cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swoje przeglądarce.

Oferta wstąpienia do ŚCO

By zostać naszym członkiem, należy spełnić warunki określone w statucie. Formularz do pobrania w dziale Zostań Członkiem Cechu.

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości